Kısıklı Baymak Servisi 

Üsküdar ilçesi kısıklı semti içerisindeki baymak markalı kombilerine kısıklı baymak servisi hizmeti vermekte olan servisimiz size bir telefon uzaklıkta.

Baymak kısıklı servisi  baymak markalı kombilerinizde oluşan tüm arızalarınıza aynı gün içerisinde servis desteği vermektedir. Bizleri aradığınız adan itibaren oluşturduğunuz servis kaydı ile beraber kısıklı baymak servisi mobil araçları en kısa zaman içerisinde yaşamış olduğunuz arızasının giderilmesi için en kısa zaman içerisinde adresinizde olma gayreti içerisinde olacaklardır.

1 Yıl Yedek Parça Garantisi 

Yapılan yedek parça değişimi için kısıklı baymak servisi garanti formu ile işlemlerinizi gerçekleştirmektedir. Servisimiz personelleri eğiştirmiş oldukları yedek parçaların kalem kalem yazarak sizlere garanti belgesi ile teslim etmektedir.

Baymak Kombi Servisi 

Kombi servisi servisçiliği citti bilgi birikimi gerektiren hizmetlerin arasında gelmektedir. Kısılı Baymak kombi Servisi personellerimiz tüm bu bilgirikimine sahip çalışanlar arasından seçilerek sizlere için faaliyetlerini sürdürmektedirler. Servis personellerimiz gerekli mesleki yeterlilik belgelerine sahip tam donanımlı kısıklı baymak mobil servis araçlarımızla aynı gün hizmet vermektedirler. 

Kısıklı Baymak Servisi İletişim 

Kısıklı Baymak Servisi Kombi Servisimize 0216 639 14 24 veya 0216 642 86 16 no’lu sabit telefonlardan ulaşabilir servis kaydı açtırabilirsiniz. 

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 4]
Yayım tarihi
Uncategorized olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonAra